Můj první blog tu

Listopad 2010

Rozcestník

23. listopadu 2010 v 21:33 | Yoshiko |  Jednorázovky

Přátelství nebo láska?

23. listopadu 2010 v 16:41 | Yoshiko |  Naruto J
Tak tady je taková malá jednorázovka. Není to ani tak shounen ai . Jsou tam jen malé náznaky. Přeji všem pěkné čtení. Všem narutovým přátelům je 17.

Byl normální den v konoze. Tedy jak pro koho. Někdo v této vesnici chyběl. Byl to Naruto. Ten odešel hned dva dny po sasukem, který odešel za orochimarem. Naruto šel s Jiraiou trénovat. Mělo to být jen na dva roky, ale s nějakých důvodů se to protáhlo na pět let. Tyhle důvody neznala sama hokage a to je co říct.
V Tsunadině kanceláři:
,,Tsunade-samáá,Tsunade-samáá" řve někdo.
,,Co se zase děje Shizune?"odpoví otráveně Tsunade.
,,Tsunade-sama, U brány stojí nejaký muž a chce s vámi mluvit. Říká, že je to důležité"vyhrkne udýchaná Shizune.
,Kdo to může být? říká si pro sebe hokage.
,,Du tam"odpoví, vstane a de ke dveřím.
Za 5 minut u brány:
Tsunade a její pomocnice došly k bráne, ale nikdo tam není.
,,Shizune, tak kde je ten muž s důležitou zprávou?"vykřikne naštvaná Tsunade.
,,Já nevím Tsunade-sama. Stráže mi řekly, že tu je muž a chce s vámi mluvit."odpoví ustrašená Shizune.
,,Tady jsem"ozve se ledový hlas za nimi. Obě dvě se leknou a otočíse. Za nimi nestojí jen jeden muž, ale dva. Oba dva měli na sobě černé pláště s kapucí.
,,Kdo jste" zeptá se ostražitě Hokage.
,, To zatím není důležité.Důležitější je zpráva, kterou neseme" odpoví stejně ledově jako první, druhý muž.
,,Dobře, půjdeme do mé kanceláře, ale jestli se o něco pokusíte, zabiju vás!" řekne varovně Tsunade.,,Tak deme!" dodá ještě a otočí se k odchodu.
,,Lepší bude, když se přeneseme"zaslechne ještě a všechno najednou zčerná. Po chvíli zase vidí a stojí ve své kanceláři.
,,Co to bylo?" zeptá se překvapeně Tsunade.
,,Přenášecí jutsu" odpoví první muž.
,,A co.." chce se zeptat pátá, ale je přerušena.
,,Na to není čas. Orochimaru chce zaútočit za tři dny na Konoho a spojil se s Akatsuki, kteří zabili Jiraiu-senseie. Musíte se připravit na útok asi 10 000 ninjů. A ještě něco, akatsuki nevede Pein jak se domíváte, ale Madara Uchiha!" rychle vychrlí první muž a druhý dodá
,,Musíte se spojit s Písečnou vesnicí jinak nemáte šanci na výhru. Také musíte stáhnout všechny ninji z misí. My vám s bojem pomůžeme."
,,NANÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ?????????? Útok na Konohu?? Za tři dny? Od Orochimara a Akatsuky? To není možné. Děláte si ze mě srandu?"vykřikne šokovaná Tsunade.
,,Ne neděláme." odpoví unisono muži.
,, Dobře, Shizune svolej všechny jednotky ANBU , všechny týmy z konohy a odvolej všechny ninji z misí. Také pošli zprávu o pomoc do Suny gaarovi. Ten nám určitě pomůže. A zajdi taky do nemocnice, ať se připraví na velký přísun zraněných." dávala rozkazy Tsunade.
,,Hai!" odpoví Shizune a už jí není.
,,Tak a vy dva" ukáže hokage na cizince.
,,Kdo jste?Všechno jste řekli, tak je ta pravá chvíle na jména."
,, Opravdu to chcete vědět?zeptají se cirinci.
,,Ano, chci a to hned" vykřikne už naštvaná hokage.
,,No tak dobře" řekne jeden a začne si sundávat kapuci.Za chvíli ji má sundanou a Tsunade nevěří vlastním očím. Před ní stojí urostlý, černovlasý mladík s černýma očima a s úšklebkem na tváři.
,,Tak co hokage, už víte kdo jsem?" zeptá se mladík.
,,Sasuke Uchiha?" řekne dnes už po druhé šokovaná Godaime.
,,Ano jsem"ujistí ji Sasuke.
,,Ale, ale jak..?" chce se zeptat na další otázky Tsunade, ale je přerušena druhým mužem c místnosti.
,,Vy nechcete znát kdo jsem já? Zeptá se na oko zklamaně.
,,Ale jo chci, jen jsem trochu šokovaná" odpoví mu Tsunade. Druhý muž si teda pomalu sundává kapuci až mu spadne na ramena a odhalí dlouhé blonďaté vlasy a přívětivý úsměv.
,,Naruto Uzumaki????" vykřikne už po třetí šokovaná hokage.
,,A-ale c-c-c-ot-t-to? Koktala zmatená pátá.
,,Teď na to není čas, musíš se připravit na dlouhý boj, ale jestli chceš vědět co nás dalo dohromady tak to bylo naše silné přátelství" odpověděl na její nevyžčenou otázku Naruto. Tsunade jen přikývla a začali probírat taktiku boje.
Za tři dny
Všichni byli překvapení, že se Naruto a Sasuke vrátili, ale byli šťastní. Sakura a Ino už na Sasukeho tolik neletěly, našly si totiž někoho iného.Nikdo ale nevěřil, že ty dva dalo dohromady jen přátelství. Poznali to podle doteků, které si dávali, když si mysleli, že se nikdo nedívá. A ty doteky určitě nebyly jen přátelské. Gaara a sourozenci s vojskem už taky dorazili a jednalo se o strategii.
,, Tsunade-sama. Orochimaru s vojskem jsou 5 km od severní brány a Akatsuki jsou 5 km od jížní brány" říkal právě velitel jednotky ANBU.
,,Dobře a kolik jich je?" Zeptala se hokage.
Na každé strane kolem 5 tisíc hokage-sama " odpověděl velitel.
,, Dobře, díky" poděkovala pátá.
,,Kazekage vy a vaše vojsko půjdete na Orochimara. Já tam půjdu také. Mám s ním totož pár nevyřízený účtů. A vy Naruto a naše vojsko půjdete na Akatsuki. Genini zůstanou na svých místech rozmístěných po celé vesnici a ke každému vojsku bude přiděleno 50 zdravotníků. Nemocnice je připravena na zraněné a lidé jsou přemístěni na bezpečné místo" dávala rozkazy Zsunade.
,,HOKAGE! Orochimaru i Akatsuki už jsou u brány a chystají se zaútočit!" přiběhl do pracovny ninja.
,,Už? Fajn takže to uděláme jak bylo řečeno" dodala Tsunade. Všichni vztali a doufali, že tento útok vyhrají.
O hodinu později
Všude bylo spoustu zraněných nebo mrtvých. Zdravotníci dělali co mohli aby raněné ninji vyléčili. Na obou stranách si ninjové z konohy i suny vedli dobře, ale nepřátel bylo víc. Na severní straně právě bojovali Tsunade s Orochimarem, Orochmaru na Tsunade vysílal svoje hady a ona je skvěla zabíjela. Na druhé straně bojovali Pein s narutem A sasuke s Madarou. Byly to hodně vyrovnané boje. Madara se sasukem na sebe hleděli a bojovali se sharinganem a naruto s peinem s rinenganem. Naruto má rinengan, protožr zjistil kdo jsou jeho rodiče a že pein je jeho bratr.
O dalších 20 minut
Tsunade zrovna zabila Orouše, kdyš v tom se konohou rozlétl nešťastný výkřik ,,NARUTOOOOOOOOOOO!!!!!!!"
Tsunade se otočí a i s Gaarou běží k jížní bráně. Za chvíli jsou u brány a to co uvidí ji úplně zastaví. Nad narutom stojí Madara a z narutova břicha trčí jeho katana.Vedle naruta kleší sasuke a něco narutovi říká než naruto naposledy zavře oči s úsměvem na rtech. Konohou opět prolétně nešťastné sasukeho ,,NÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!! JÁ TĚ POMSTÍM NARUTO" a stímto na rtech se rozeběhne na Madaru, který to s ledovým úšklebkem sledoval. Strhne se úchvatný boj . Boj trval asi půl hodiny, když v tom bojištěm prolétne dvojitý bolestný výkřik. Sprvu nešlo vidět cose stalo, protože Sasuke A madara stáli těsně u sebe, ale když sasuke poodešel pár kroků dozadu, všichni viděli něco co jim vehnalo do očí slzy. Sasukemu z břicha trčela madaravo katana a madarovi z oblasti srdce sasukeho kunai. Nebylo pochyb, že je sasukeho. Madara se s vytřeštěnýma očima na zem a už se nepohl. Konečně byl mrtvý. Sasuke si vyndal katanu z břicha a při tom sykal bolestí. Otočil se a pomalu došel k mrtvému narutovi. Kklesnul na kolena a potom si i lehnul. Chytil naruta za ruu a řekl ,,Navždy spolu naruto" potom se parkrát nadechl a s úsměvem na rtech zemřel. Tsunade a ostatní nemohli uvěřit co se právě stalo. Všem po tvářích tekly slzy, ale věřili , že ti dva konečně našli svůj klid.
O dva dny později.
Naruta a Sasukeho pohřbili do společné rakve. Jejich ruce nikdo nikdy nerospojil , navždy zůstanou spojené. Bylo právě po pohřbu a u jejich čerstvého hrobu stála žena.
,,Buďte tam na hoře štastní a nemůsíte se strachovat já se o něj postarám. Budete nám hodně chybět. Sbohem."dořekla a odešla do své kanceláře. V ruce držela malý uzlíček z černoblonďatými vlasy, který klidně spal a neušil, že je synem největších a nejsilnějších ninjů co kdy byli.

( Naruto a sasuke spolu chodili a měli dvouměsíčního syna Minata. Dali ho Tsunade ještě před bitvou. Věděla to jenom ona)

Nwm blog

22. listopadu 2010 v 16:38 | Yoshiko |  Já a blog!!
Takže čaute lidi. Tohle je můj druhý blog. Sem budu psát převážně Yaoi a shounen ai povídky. Budu se snažit přidávat pravidelně, ale někdy to prostě nepůjde.  Takže zatím papa a můžete kouknout na můj první web.