Můj první blog tu

Jeden malý uchihovský problém

11. února 2011 v 10:45 | Yoshiko |  Naruto J
Tak vám sem dávám malou jednorázovku na pár Naru/sasu. Mějte prosím smilování protože to je poprvé co jsem psala trošku odvážnější shonen ai. Taky se omlouvám za chyby. Pokud nějakou najdete tak napiště.

Tak tohle hošánek přehnal. Co si o sobě vůbec myslí? Že když je uchiha tak může všechno? Tak to se spletl. Jednou řekl, že miluje mě tak je můj.
A co že se vlastně stalo? Líbal se stou růžovou čůzou v NAŠEM bytě. Naštěstí si mě nevšim. Ale vytočilo mě to tak, že jsem měl chuť na ně vlítnout. Sasukemu dát pořádnou facku a Sakuru roztrhat na kousíčky.
Procházel jsem se vztekle Konohou tak zamyšlený, že jsem vrazil do Ero-senina. Zamumla jsem omluvu a šel jsem dál.
,,Hej Naruto! Kam tak spěcháš?" Řval na mě poustevník a sladil semnou krok.
,,Nikam" Odpověděl jsem vztekle. Zrovna jsem nebyl v náladě, ve které bych chtěl poslouchgat ty jeho kecy o ženských.
,,Notak Naruto. Co se stalo. Pohádali jste se se Sasukem?" Vyptával se mě dál. Mllčel jsem a šel dál. Vlastně jsem ani nevěděl kam jdu. Byl jsem na naštvaný, že mé myšlení bylo v troskách.
,,Naruto! Řekni mi to!" Doloval dál Ero-senin. Už vím proč ho Tsunade nemá ráda. Ta jeho zvědavost je nesnesitelná.
Pět minut jsem byl schopný ho poslouchat, pak následoval zlostný výbuch. A to doslova. Kyubi to zřejmě taksy nevydržel a vypustil svou chakru na povrch. Začala kolem mě vířit a oči mi zčervenaly. Začal jsem se měnit. Zatím jsem se ovládal, takže byylo dobré vidět ten vyděšený výraz zvrhlého poustevníka.
,,Dobře, řeknu vám to. Ten zmetek Uchiha se líbal stou růžovou čůzou Haruno. Načapal jsem je přitom. Vás by to nenasralo? Mám chuť je oba rozcupovat na kousíčky, ale neudělám to. Nechci být vrah. A teď, když už víte proč jsem naštvaný, tak mi pořád nepokládejte ty vaše debilní otázky." Vykřikl jsem na něj svůj problém. Kupodivu to pomohlo a liščí chakra zmizela. Težce jsem dýchal. Kdo by ne, že? Po tom mojem výstupu. Podíval jsem se na svého bývalého učitele a čekal na jeho reakci. Ta přišla za chíli. Ale takovou jakou ukázal on jsem nečekal.
,,Takže říkaš, že se sasuke líbal se sakurou? No to se podívejme. Geny Uchihů se začínají projevovat. Hmmm. Stím se musí něco udělat." říkal Ero-senin a přitom se škrábal na svém strništi. Vůbec jsem ho nechápal. Jaké Uchihovské geny? A co to má co dělat s mým problémem? Nejlepší bude když se ho zeptám.
,,Ehm zvrhlý poustevníku? Jaké Uchihovské geny si měl na mysli?" Podíval se na mě s takovým zvláštním pohledem a povzdechl si.
,,Sedneme si někam kde bude klid a já ti vše vysvětlím." Teď už sem nechápal vůbec nic, ale přikývnul sem a vydal se za učitelem.
Došli jsme k nějaké lavičce a sedli si na ni. Hodně mě zajímalo co dalšího se dovím o uchiheh. Když už jsem se nadechoval, že ho pobídnu, začal poustevník mluvit.
,,Víš Naruto, měl bys něco vědět. V rodě Uchihů, v té mužské části se dědí, řekněme, kledba. Spočívá v tom, že v 15 letech věku začne kledba učinkovat tak, že chlapci začnou cítit vyšší touhu po druhém pohlaví.",,Chete říct, že se chce s někým vyspat." Přerušil jsem ho. ,,Ehm ano. Chtíč se bude postupně zvětšovat. Pokud se s někým nevyspí, zemře v bolestivém obětí své touhy. Sasuke o tom nejspíše ví a nechce tě s tím zatěžovat. Jednu otázečku Naruto. Spali jste už spolu?" Nějdřív jsem na něj vyjukaně hleděl a pak jsem zrudl. Je pravdou, že Sasuke chtěl, ale já na to ještě nejsem připravený. Pokýval jsem hlavou v záporném gestu. Ero-senin se ušklíbnul..
,,V tom případě je vše vyřešené. Sasuke je nadržený a protože sním nechceš spát a on nechce zemřít, takže skočil po první osobě, která se naskytla. Což byla nejspíše Sakury." Vysvětlil tu záhadu můj učitel. Zamyslel jsem se. Mohla by to být pravda. Sasuke se choval poslední dobou divně. Ale proč se nesvěřil? Kdybych věděl pravdu, tak svolím a vyspíme se spolu. Ale chápu ho. Já bych mu to taky neřekl. Počkat! On se vrhl na Sakuru a to znamená, že se s ní chce to....
Tak to teda ne. Vyspím se sním já! Já jsem jeho přítel. Vystartoval jsem z té lavičky směr náš byt a na Ero-senina sem zakřičel něco ve smylu Děkuju.
Běžel jsem co nejrychleji a modlil se ,aby mezi nimi nedošlo k něčemu většímu než je líbání.
K dobu jsem doběhl v rekordním čase. Rozrazil jsem dveře a vletěl dovnitř. Dole byl klid. Rychle jsem proběhl všechny místnosti. Jistota být musela. Vyšel jsem tedy nahoru směrem k naší ložnici. Ozývaly se s ní hlasy. Oba sem poznal. Vší silou jsem otevřel dveře, až se odrazily od zdi a pomalu se zase vracely zpátky. Když jsem je uviděl na té posteli polonahé, znovu mě chytl vztek. Oba se na mě vyděšeně podívali. Potom sasuke vztal a opatrně, jako by seč mě bál, se ke mně přiblížil.
,,Naruto, já ti to všechno vysvětlím. Já....",,Já všechno vím Sasuke" Přerušil sem ho.,,Lae proč si mi to proboha neřekl?" Na tuhle otázku jsem se prostě zeptat musel. Sasuke se ošil.
,,Víš naru, já se bál. Tys semnou spát nechtěl a proto jsem tě nechtěl mým problémem zatěžovat." Přikývnul jsem. A teď tu zbývá vyřešit už jen jednu věc.
,,Sakuro, mohla bys prosím odejít? Musíme se sasukem něco probrat." Oznámil jsem jí a přitom se pořád díval na sasukeho.
,,Jasně hned jsem pryč. A promiň za to všechno. Já to nechtěla udělat." Říkala zatímco se dooblékala. Přikývnul jsem že jí chápu a ona odešla. Zůstali jsme se sasukem v pokoji sami. Sasuke pořád uhýbal s očima. Přišel jsem k němu blíž.
,,Sasuke?" Chtěl jsem přilákat jeho pozornost. Nadechl jsem se. Moje rozhodnutí už padlo, ale říci to nahlas je něco jiného.
,,Já to stebou udě+lám" Vyrazil sem ze sebe a zrudl.
,,Co semnou uděláš?" zajímal se sasuke. Jako by to nevěděl hajzlík. Jen to ze mě chce dostat.
,,Řekl jsem, že se stebou vyspím, abych tě zbavil té kledby" Vyhrkl jsem rychle a tentokrát sem studem hořel úplně. Uchiha se vítězně usmál a natiskl se na mě.
,,Tak to jsem rád. Toužím po tobě už strašně dlouho." Zašeptal mi do ucha a jeho horký dech mě pošimral. Pak mě políbil. Nejprve jemně, ale pak se náš polibek změnil na vášnivý. Později jsme zapojili i naše jazyky. Hrály boj o nadvládu, ale ani jeden nevyhrál. Sasuke mě pomalu posunaval k posteli, až jsem na ní spadl a on spadl na mě. Pokračovali jsme dál v polibku. Sasukeho ruce se mi rozeběhly po těle. Jedna ruka vlezla pod tričko a začala hladit mé břicho. Druhá mě hladila ve vlasech a sasukeho jazyk se přemístil na můj krk.
Bylo to pžasné. Ani nevím proč jsem to nechtěl skusit dřív. Pak mi sasuke vyslekl tričko a rukama zavadil o bradavky. Zasténal jsem. Bylo fakticky moc dobré. Jedna ruka se posunula nad můj rozkrok a jeho oči vyhledaly ty moje v němé prozbě. Nemohl jsem jinak než kývnout na souhlas.(zde už si vše domyslíteXD)
Ráno jsem se probudil úplně svěží. Poslepu sem začal hmatat vedle sebe rukou, ale nic jsem nenašel. Jen prázdné místo. Okamžitě jsem otevřel oči a koukal kolem sebe. Sasuke nikde. Najednou se otevřely dveře a v nich sasuke se snídaní v ruce. Usmál jsem se na něj.
,,Dobré sasu!"
,,Dobré ráno Naru-chan. Jak ses vyspal?" Zeptal se mě zatím co ke mně přešel. Snídani mi položil do klína a políbil mě. To si néchám líbit. Takhle by to mohl provozovat každé ráno. Pak si sedl vedle mě.
,,vyspal jsem se kupodivu dobře po včerejšku" A to je pravda. Sasuke se usmál. Poslední dobou se usmíval cosi často. Vrhl jsem se na tu úža snídani. Sasuke se se vedle mě ošil.
,,Víš Naruto, ještě něco bych ti měl říct." Aniž bych se na něj kouknul tak jsem pokýval hlavou na znamení ,že může pokračovat.
,,Té kledby si mě sice zbavil. Za coš jsem ti vděčný. Jenže Uchihovské geny kjsou díky ní podivné geny. Takže jaksi díky nim může otěhotnět i muž. A já si myslím, že nejspíš budeš v tom." snídaně mi zaskočila, ale já to nevnímal. Věděl sem jen jedno. Všechno je díky Uchiha genům v HÁJI!!!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ella ella | 6. března 2011 v 18:22 | Reagovat

super docela jsem se pobavila ... nechces napsat pokracovani

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama